Linie do recyklingu opon

 

 

LINIE DO RECYKLINGU OPON PANIZZOLO
Innowacyjna linia PANIZZOLO jest w stanie maksymalizować rozdrobnienie zużytych opon, pochodzących zarówno od samochodów osobowych jak i ciężarowych, dzięki swojej elastyczności i niskiemu zużyciu energii, zapewniających produkcję granulatu (0-2 mm i 2-4 mm) i płatów (10x10 cm).

Linia składa się z trzech bloków, każdy blok specjalizuje się w produkcji różnego materiału końcowego ( chip, drutu stalowego, granulat).
Wyodrębniony za pomocą separatora drut stalowy (około 35% produkcji) jest gotowy do ponownego, dokładnego oczyszczenia za pomocą linii Panizzlo do oczyszczania drutu stalowego. Pozostałe surowce uzyskane w procesie przetwarzania to granulat gumy – około 60% i włókna tekstylne – około 5%.
Proces produkcji opiera się wyłącznie na układzie mechanicznym, niestosującym gazów, środków chemicznych ani drogich procesów termicznych.
Maszyny są nieustannie doskonalone w kierunku redukcji poziomu hałasu, uproszczenia obsługi oraz ułatwienia przeglądów serwisowych.
Linie Recyklingu Opon Panizzolo są dostarczane wraz z wszystkimi wymaganymi systemami bezpieczeństwa oraz układami redukującymi zapylenie.

 

nufar.pl - recykling opon