Nożyce wyburzeniowe

     Nożyce wyburzeniowe ZATO to rozwiązanie zapewniające dużą uniwersalność oraz wysoka produktywność w wielu rodzajach wykonywanych prac. W naszej ofercie posiadamy 3 grupy nożyc wyburzeniowych przeznaczonych do różnych prac:

napiszdonas     Nożyce wyburzeniowe PELICAN - dzięki ich dużej wszechstronności i wysokich możliwościach produkcyjnych są w stanie zburzyć pionowe konstrukcje żelbetowe jak i kruszyć zburzony już materiał na ziemi, oddzielając natychmiast stal zbrojeniową od betonu; rozpoczynając natychmiast proces ponownego wykorzystania obu materiałów. Konstrukcja tych nożyc została specjalnie opracowana dla zwiększenia wydajności. Zostały również wyposażone w pełni modułową szczękę z wymiennymi płytkami zębatymi dla zapewnienia odpowiedniej powierzchni kruszącej w celu optymalizacji czasu pracy. Solidna konstrukcja nożyc PELICAN została zaprojektowane i wykonane przy użyciu wytrzymałych i odpornych na ścieranie materiałów, mogących wytrzymać obciążenie wytwarzanej przez cylindry hydrauliczne mocy do doskonałej penetracji burzonych obiektów.

 pelican_spec-pl

napiszdonasPREDATOR – nożyce stanowiące doskonały kompromis, pozwalający na szeroką wszechstronność podczas wykonywania prac wyburzeniowych. Ten model nożyc wyburzeniowych doskonale spisuje się przy kruszeniu pionowych konstrukcji jak i separacji stali od betonu już wyburzonych obiektów. Tajemnicą doskonałych parametrów nożyc jest specjalna konstrukcja szczęk, wyposażonych w specjalny, zaawansowany technologicznie osprzęt, pozwalający na zwiększenie sił działających na kruszoną konstrukcję. Solidna konstrukcja nożyc PREDATOR została zaprojektowane i wykonane przy użyciu wytrzymałych i odpornych na ścieranie materiałów, mogących wytrzymać obciążenie wytwarzanej przez cylindry hydrauliczne mocy do doskonałej penetracji burzonych obiektów.

 predator_spec_pl

napiszdonasGALILEO - to idealne rozwiązanie dla podstawowych prac rozbiórkowych, wykonane ze wzmocnionej stali i wyposażone w standardzie w hydrauliczny obrót.
Na żądanie Klienta, ZATO jest w stanie dostarczyć nożyce z tzw. wolnym obrotem. Te nożyce umożliwiają szybkie zamocowanie na maszynie. Zostały wykonane z materiałów twardych i wytrzymałych.
Dzięki ich dwóm cylindrom, w pełni chronionym, są one w stanie z wielką siłą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, nie powodując uszkodzeń konstrukcji. Duże rozwarcie szczęk oraz doskonałe noże do cięcia stali zbrojeniowej, pozwala na wyburzenie nawet najbardziej stałych struktur z ogromną siłą.

galileo_spec-PL

 

 

NOŻYCE WYBURZENIOWE / NOŻYCE KRUSZĄCE / NOŻYCE ROZBIÓRKOWE / NOŻYCE DO ŻELBETU / NOŻYCE DO TNĄCO- KRUSZĄCE