PANIZZOLO

Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem firmy PANIZZOLO produkującej:

PANIZZOLO wyróżnia wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn do recyklingu, zdobyte i wciąż doskonalone od kilkudziesięciu lat we własnym zakładzie recyklingu metali.

„Nasza historia to długa historia doświadczenia z materiałami i maszynami. (…) Aby wszystko było prostsze, szybsze i jednocześnie dokładne. Aby pozwolić Wam na wykonywanie wielu zadań za pomocą jednego rozwiązania, bez konieczności otrzymywania stałej pomocy technicznej.”

Bezpośrednio zdobyta wiedza pozwoliła na innowacyjne a jednocześnie praktyczne i zoptymalizowane znalezienie rozwiązań zadań których inne systemy nie rozwiązywały w ogóle, lub w sposób bardzo złożony.

GAMA MASZYN

PANIZZOLO to szeroka gama urządzeń charakteryzujących się skutecznością i uniwersalnością obróbki. Opatentowane komponenty i układy przetwarzania, rozdrabniania i reafinacji stworzone przez inżynierów Panizzolo zapewniają wysoką wydajność we wszystkich kategoriach odpadów, zwracając szczególną uwagę na prostotę i intuicyjność obsługi, konserwacji i oszczędność energii.